ENJOY Burundi

TRAVEL GUIDE për Burundi! - Mos prisni për momentin përsosur, vetëm të marrë këtë moment dhe të bëjë të përsosur!

Tanganyika Blue Bay Resort


është një vend i veçantë ku ju mund të përjetojnë kontakt të natyrës nënës.

I ndodhur vetëm 59 Kilometra nga kryeqyteti i Burundi ,Bujumbura, ju jeni të sigurt për të marrë transferimin nga aeroporti me kompaninë tonë turne në vendpushimin.
Stafi ynë Tour do t'ju japë një mirëseardhje të ngrohtë mbuluar me një buzëqeshje premtuese dhe një udhëtim të sigurt si siguroi se të shkojnë në jug të Resort.

Eja, takohen ne, të qëndrojë me ne dhe jetën nuk do të jetë e njëjtë përsëri. Një ekip profesionistësh që ofrojnë qualityservices për të kënaqur nevojat tuaja.

AKOMODIMI


Një natë me ne është një shtëpi larg nga përvoja në shtëpi

Ne kemi bërë të mundur për klientët tanë të gëzojnë dhe të pushojnë në një çmim të volitshme që i bën ata të ndjehen të jetë pjesë e Komunitetit Blue Tanganyika Bay.

Ne jemi duke i dhënë nga dhomat tona në një paketë promovuese si listuar këtu:

Lloji i dhomave:

 • Dhoma luksoze
 • Dhomë Superior
 • TARIFAT PAKETA pushime: nga 21 dhjetor 2010 në janar 21th 2011

 

SHËRBIMET NË DISPOZICION


 • Ujë të ngrohtë në dhomat e,
 • Njëzet e katër orë shërbim,
 • ushqim dhe pije,
 • Argëtim dhe lojëra,
 • sunbathing
 • Peshkimi,
 • Tenis
 • dhe shumë më tepër.

Na kontaktoni:

Bujumbura Zyra
Pritje : +257 22246528
Menaxher : +257 79910564
Menaxher : +257 78880000
Postë:  Issa@tanganyikabluebay.com

 

Share

© 2011 Kënaquni Burundi.

Get Adobe Flash player